כתובת

גדליהו 1 ג' נווה שאנן חיפה

טלפון

6293* | 073-2504272

Email

ilanit_p@ba-sfaradi.co.il

בית האבות הספרדי יארח בני משפחה של חולי אלצהיימר למפגשי תמיכה

 עמותת עמדא לחולי דמנציה, אלצהיימר ומחלות דומות בישראל הוקמה על -מנת לסייע למשפחות החולים במצוקתן . במסגרת שיתוף פעולה כה חשוב זה  עם בית האבות הספרדי תקיים מפגשי תמיכה בבית האבות להעלאת המודעות וסיוע בהתמודדות עם המחלה.

 

מחלות הדמנציה ובראשן אלצהיימר הפכו במאה ה-21 לתופעה רווחת מאוד. בנוסף לסבל הרב שנגרם לחולים עצמם, גם קרוביהם נדרשים להתמודד עם מצוקות רגשיות, עומס פיזי ונטל כלכלי. עמותת עמדא פועלת על-מנת להקל על הקושי והעומס, במגוון דרכים ובהן הקמת קבוצות תמיכה לבני המשפחה. 

בית האבות הספרדי, כחלק מפעילות הפיתוח העסקי הבלתי פוסקת, החליט על שיתוף פעולה עם העמותה. בית האבות ישמש כאכסניה לקבוצות תמיכה שמפעילה עמדא ויהווה בית חם לבני המשפחות במהלך ההתמודדות המורכבת.

יריית הפתיחה של שיתוף הפעולה הייתה הרצאה מרתקת של עודד אגמון, עו"ס קהילה בבית האבות. ההרצאה התמקדה בסוגיה שמעסיקה רבות את בני המשפחות של חולי הדמנציה והאלצהיימר – היתרונות והחסרונות של הסידור המוסדי לעומת הסידור הביתי. גליה איזן ויהודית דובדבני, מרכזות סניף חיפה בעמותת עמדא  הודו לעודד: "תרמת ידע משמעותי ומעשי. כפי שנוכחת, הרצאתך עוררה עניין וסקרנות רבה בקרב החברים".

את שיתוף הפעולה עם עמדא מובילים מטעם בית האבות הספרדי ירון רז מנכ"ל בית האבות ועדי מתתיהו סמנכ"ל בית האבות.

 בית האבות הספרדי בחיפה גאה לקחת חלק בפרויקט חשוב זה  ולתרום מניסיונו רב השנים למען החולים ובני משפחותיהם..

שתף עוד היום:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.