כתובת

גדליהו 1 ג' נווה שאנן חיפה

טלפון

6293* | 073-2504272

Email

ilanit_p@ba-sfaradi.co.il

דיירי בתי אבות בחיפה תרמו לילדים המאושפזים בביה"ח רמב"ם

הדיירים מבית האבות הספרדי וממעון הרופא מכרו עבודות יד ואת התמורה העבירו לחדר המתנות בביה"ח ע"ש רות רפפורט

במיזם משותף, של שני בתי האבות, "בית האבות הספרדי" ו"מעון הרופא" בחיפה,  נתרמו כספים שאספו הדיירים עבור חדר המתנות של הילדים המאושפזים בבית חולים רות רפפורט, בקריה הרפואית רמב"ם

דיירי שני בתי האבות מכרו בבזאר מיוחד תחת הכותרת: " סורגים, יוצרים , תורמים! "   את עבודות היד שעשו במהלך השנה ואת ההכנסות מהמכירה העבירו  לילדים המאושפזים.

מדי שנה היתה יוצאת משלחת של דיירים ונציגי בית האבות לבית חולים להענקת התרומה. השנה במציאות הקורונה, נאלצו לוותר על הביקור ונציגים של בתי האבות עודד אגמון עו"ס קהילה מבית האבות הספרדי  וקובי פייבסקי , מנהל פיתוח עסקי ממעון הרופא קובי פייבסקי דאגו להעברת התרומה ליעדה.

תמר שוחט, אמרכלית, בית החולים רות רפפורט לילדים ברמב"ם, הודתה בשם בית החולים על תרומה והמחווה המרגשת." תודה לדיירי שני בתי האבות אשר בחרו השנה לתרום את הכסף ממכירת עבודת היד שלהם  לחדר המתנות של בית החולים רות, בתקופה מאתגרת זו.." אנא העבירו את תודתנו ואהבתנו לדיירי הבתים אמרה.

יחד עם הכסף הוענקה  תעודה לבית החולים נכתב: .." אנו דיירי בית האבות הספרדי ודיירי בית האבות מעון הרופא, מאחלים לכם רפואה שלמה , החלמה מהירה ובריאות טובה! אתם, ילדים יקרים שלנו, בגבורתכם, באומץ ליבכם ובהתמודדותכם הבלתי נלאית עם אתגרי הגוף , מהווים עבורנו מקור השראה ומופת של כוח. אנו מחבקים אתכם בהערכה , הערצה ואהבה רבה. חיזקו ואימצו ילדים יקרים".

דיירי בית האבות הספרדי שתרמו את יצירותיהם אמרו על המבצע " שתמיד נהיה בצד הנותן , אמן!! "

שתף עוד היום:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.