כתובת

גדליהו 1 ג' נווה שאנן חיפה

טלפון

6293* | 073-2504272

Email

ilanit_p@ba-sfaradi.co.il

ככה מתגברים הקשישים על חוסר מפגש עם משפחותיהם

בבית האבות הספרדי בחיפה עושים "החלפות" של סרטונים

הצוות שולח למשפחות סרטונים של הדיירים והמשפחות שולחות בחזרה סרטונים של ילדים ונכדים

בבית האבות הספרדי בחיפה, אחד מבתי האבות הגדולים בארץ, מצאו דרך מיוחדת כדי להתגבר על האיסור של כניסת מבקרים לבית האבות תוך שמירה על הקשר בין הדיירים למשפחותיהם.

הנהלת הבית מפעילה ערוץ דיווח מול משפחות הדיירים, המקבלים עדכונים שוטפים על ההנחיות, על המתרחש בבית האבות  ועוד. הפעילות הזאת נושאת פרי והמשפחות מפגינות סולידריות ושיתוף פעולה מלא, הבנה והפנמה של המצב על אף הקושי שלא לראות את יקיריהם תקופה ממושכת.

במסגרת ערוץ התקשורת עם בני המשפחה מפעילה מנהלת קשרי לקוחות אילנית פולק פרוייקט  "חילופי סרטונים"  כאשר הצוות בבית האבות מצלם את הדיירים השולחים מסרי הרגעה געגוע, אהבה  למשפחותיהם ובמקביל המשפחות הנרגשות מהסרטונים האלה מחזירות סרטונים של הילדים והנכדים אותם מראים אנשי הצוות לדיירות ולדיירי המקום.

אילנית פולק מציינת כי "מתקבלים פידבקים מחממי לב מהמשפחות. פירגון והערכה רבה לצוותים הרפואיים, הסיעודיים/ והפרא רפואיים המגיעים מדי יום ביומו לעבודה על אף המציאות המורכבת על מנת לשמור ולטפל בדיירי בית האבות".

אחת המשפחות של דיירת ממחלקת חרמון ,מחלקה סיעודית בראשה אחות אחראית לימור ברויט, שלחה סל פירות מלא בכל טוב כאות הערכה והוקרה לצוות המחלקה על עבודתם המסורה בימים מאתגרים אלו.

 

 

שתף עוד היום:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.