כתובת

גדליהו 1 ג' נווה שאנן חיפה

טלפון

6293* | 073-2504272

Email

ilanit_p@ba-sfaradi.co.il

ערב סליחות מרגש לתלמידים והורים בבית האבות הספרדי בחיפה

ביוזמת עו"ד בתיה חיימוב-רומן יו"ר ועדת החינוך והתרבות של העדה היהודית הספרדית בחיפה ובהשתתפות בנות ובני מצווה מכיתות ז' בביה"ס עירוני ג'

" אני מלא גאווה כשאני רואה אתכם פה בערב שהפך למסורת" אמר יוסי אזרי, חבר ועד העדה היהודית הספרדית בערב סליחות, בהשתתפות תלמידות, תלמידים והורים, יחד עם נציגי ועד העדה היהודית הספרדית, שהתקיים בבית האבות הספרדי בחיפה.

יוסי אזרי, המנהל גם את מרכז היום של בית האבות, ברך את עשרות תלמידות ותלמידי כיתות ז', בנות ובני מצווה, מביה"ס עירוני ג' שבנוה שאנן, שהגיעו לבית האבות עם הוריהם והצוות החינוכי של בית הספר. האירוע היה ביוזמת בתיה חיימוב רומן, יו"ר ועדת חינוך ותרבות של העדה הספרדית ובהשתתפות, לימור דהן מזכירת ועד העדה, הרב יהודה קריספין, רב ביה"כ "אוהל שם" וגבאי בית הכנסת מראני דן ויובל קאופמן מנהל מועדון ה"ביט" בחיפה..

רבקה גינצבורג, מנהלת חטיבת הביניים בעירוני ג', המלווה את אמירת הסליחות בבית האבות מדי שנה, שיבחה את ועד העדה הספרדית המגשים את חזון הנביא ישעיהו בסיוע לחלשים ולקשישים בחברה "אנחנו שמחים להיות שותפים לארגון נפלא זה" אמרה.

הרב יהודה קריספין סיפר על משמעותו של יום הכיפורים ועל משמעות הסליחה בין האדם לקב"ה ובין האדם לחברו ותקע בשופר תוך שהוא מדגים תקיעה, שברים ותרועה.

הערב כלל קטעי נגינה, שירה ופרקי קריאה לראש השנה  וליום הכיפורים שביצעו התלמידים  בהנחיית המורות, וקריאת פרקי סליחות . הופיעו ,בהתנדבות, הרכב של להקת הביג בנד עם הזמרת מרגריטה.

חבר הועד יוסי אזרי הודה למארגני האירוע מועד העדה הספרדית, להנהלת בית האבות, להנהלת בית הספר וצוות המורים והמורות. בסיום קיבלו התלמידים שי מועד העדה הספרדית ספר תהילים מהודר. בסוף הערב התכבדו הנוכחים בתקרובת שהוכנה במטבח בית האבות.

שתף עוד היום:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.